KONST / Litografier / Färglitografi 14367070
nr 1436 7070
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, Stockholmsmotiv. Färglitografi, bildmått: 49x58, yttermått inklusive ram: 70x78 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:08:51
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm